فروشگاه اینترنتی هندزفری بلوتوث
اوج زیبایی در کنار کیفیت با کوچکترین هندزفری بلوتوث جهان
چرا باید یک هدست بلوتوث بخریم واقعا چرا ؟ در این مقاله به این موضوع می پردازیم:
هر بار که شما با استفاده از تلفن خود را، شما یک بازو فدا می کنند. شما باید به جلو گوشی خود را از جیب یا کیف پول خود را و آن را نگه دارید تا سر خود را برای مدت زمان تماس. اگر شما بر روی کامپیوتر شما، شما باید تنها با یک دست برای تایپ کردن. اگر شما در ماشین خود هستید، شما تنها با یک دست برای رانندگی. با یک هدست بلوتوث، هر دو دست رایگان می باشد. شما می توانید با خیال راحت تر رانندگی کنید. شما می توانید به طور موثر تر چند کاره هستند. بهترین هدست های بلوتوث به دستگاه های واسطه بین شما و تلفن خود را، اجازه می دهد شما را به عمل به عنوان اینکه به شخصی که شما در حال صحبت کردن به است ایستاده در کنار شما هستند.

هندزفری بلوتوث دیگر به مردم با شغل بالا پایان که بیشتر وقت خود را در رفتن از تماس تلفنی به بعد صرف محدود شده است. اکثر افرادی که استفاده از دستگاه های دست آزاد بلوتوث رانندگان هستند. رانندگی در حالی که با استفاده از تلفن های دستی بسیار منحرف و خطرناک است. نه تنها آن را دست خود را خاموش فرمان، اما آن را نیز چشم خود را طول می کشد خاموش جاده ها است. در نتیجه، 14 ایالت آن را برای غیر قانونی تمام رانندگان به استفاده از تلفن همراه دستی ساخته شده است. در 45 ایالت، اجرای قانون می تواند به شما بلیط برای ارسال پیامک پشت چرخ. یک هدست بلوتوث دست آزاد شما اجازه می دهد تا با خیال راحت استفاده از تلفن خود در هنگام رانندگی، و آن را به شما را نگه می دارد در چارچوب قانون.

این هدست با اتصال به تلفن خود را از طریق سیگنال های بی سیم کار می کنند. این سیگنال های بی سیم در اصل انتقال میکروفون و گیرنده بر روی تلفن خود را به یک خروجی صدای گوشی. در سطح پایه، همه هدست بلوتوث، حتی کوچکترین، از راننده های صوتی و یک میکروفون است که ارتباط برقرار اطلاعات صوتی بی سیم با گوشی خود را است. هدست بالای بلوتوث کنترل در خروجی صدای گوشی که به شما اجازه پاسخ و پایان تماس. آنها همچنین می توانند دستورات صوتی، که می تواند تماس های شماره گیری و دیکته پیام های متنی شامل ترکیب. شما عملا هرگز به لمس گوشی خود را.

دو ویژگی های عمده به نظر هنگام خرید یک هدست بلوتوث بی سیم وجود دارد - کیفیت و سر و صدا لغو پاسخ. کیفیت تماس است که چگونه به خوبی تماس گیرنده شما را می شنوید. ترین هدست بلوتوث یک محدوده فرکانس پهنای باند، به این معنی که تماس گیرنده شما را باید صدا قلع دار و توخالی است. یک هدست بلوتوث سر و صدا لغو کمک می کند تا تماس گیرنده شما را می شنوید به وضوح با استفاده از فیلتر EQ داخلی و میکروفن های متعدد برای فیلتر کردن صداهای پس زمینه مانند باد، اتومبیل و افراد دیگر. پس از این دو ویژگی، شما باید ویژگی های اضافی مانند عمر باتری و عملکرد دست آزاد در نظر بگیرید.

بهترین هدست بلوتوث مونو هستند، به این معنی که هدست متناسب را بر روی یک گوش تنها یک راننده های صوتی و. تجربه هدست مونو به صورت چسبیده متناسب در تجربه تماس تلفنی جمعی - ما شده است با استفاده از یک گوش برای تماس های تلفنی از الکساندر گراهام بل اولین به نام توماس واتسون. با این حال، شما ممکن است تجربه تماس خود را با یک هدست بلوتوث استریو، است که مجموعه ای از هدفون بی سیم است که اجازه می دهد تا شما را به هم به راحتی جریان موسیقی زمانی که شما یک تماس را مصرف نمی بهبود پیدا خواهد کرد. هدست بلوتوث استریو با کیفیت صدا بسیار عالی به دلیل بعد اضافه از شنیدن تماس گیرنده شما را با هر دو گوش، اما تعداد کمی از فن آوری لغو سر و صدا و ویژگی های دیگر مشترک با هدست مونو، مانند شماره گیری صوتی.
آیا هندزفری بلوتوث ارزان قیمت می خواهید ؟
آیا کیفیت برایتان مهم است؟
پس روی تصویر زیر کلیک کنید

http://handsfreebluedio.shopiranian.ir/wp-content/uploads/blutooth-handsfree-3.jpg

جهت ادامه مقاله روی ادامه مطلب کلیک کنید


هدست بلوتوث را چگونه تست کنیم؟
  مهم ترین ویژگی از یک هدست بلوتوث با کیفیت تماس است. همانطور که با هر پاسخ، دو بخش وجود دارد - صدای تماس گیرنده در و صدای خود را. برای تست کیفیت صدای تماس گیرنده در، ما مجبور به تماس گیرنده شعر به عنوان ما نوشت آنچه که ما شنیده می شود. سپس ما در مقایسه آنچه که ما را نوشت به شعر واقعی برای تعیین اینکه چگونه به خوبی ما می تواند تماس گیرنده را بشنود. به حساب برای متغیرها، تماس گیرنده خوانده 10 شعر از مشکلات مختلف برای ایجاد یک نمره متوسط ​​و برای هر هدست. ما همچنین مطمئن شوید که به استفاده از اشعار مختلف برای هر هدست ساخته شده و که ما در حال حاضر هر یک از اشعار به طوری که ما می تواند بر دانش قبلی تکیه به تحت تاثیر قرار نمره.
از آنجا که هر هدست بلوتوث ما را پشتیبانی پهنای باند صوتی تست شده، ما متوجه شدیم که کیفیت صدا به طور کلی بسیار خوب بود، فقط با یک به ثمر رساند هدست زیر 90 درصد است. کیفیت فوق العاده بهتر از شما می خواهم به نگه داشتن گوشی به گوش خود را، که به 65 درصد در آزمون همان به ثمر رساند.

بخش دوم با کیفیت تماس است که چگونه به خوبی تماس گیرنده می تواند شما را بشنود. اگر شما در مترو هستید و یا راه رفتن در پارک، شما نمی خواهید تماس گیرنده خود را به حفظ درخواست شما را به خودتان تکرار کنید. بسیاری از هدست از فناوری حذف نویز به رخ کشیدن با نام فانتزی مانند Assassin سر و صدا و سر و صدا خاموشی. فن آوری به طور کلی شامل همان اصول - دو یا بیشتر از میکروفن صدا و زمینه صداهای خود را در حالی که یک پردازنده سیگنال دیجیتال فیلتر صداهای پس زمینه.

برای آزمایش فن آوری کاهش سر و صدا هر هدست بلوتوث، ما صداهای پس زمینه مشترک از طریق یک سیستم صدای فراگیر بازی ما نتایج در سمت تماس گیرنده از تماس ثبت شده است. ما هر هدست با صداهای پس زمینه مشابه در حجم همان آزمایش در حالی که خواندن همان W.B. شعر ییتس. ما سر و صدا بازی از یک خیابان های شهرستان مشغول، مترو، یک گردهمایی بزرگ، یک پارک در یک روز باد می وزد و داخل یک ماشین رانندگی در بزرگراه. سپس ما نتایج نسبت به تعیین نمره کاهش سر و صدا.

در حالی که آزمون کیفیت صدای نشان داد که بسیاری از هدست ارائه با کیفیت صدای عالی، آزمون کاهش سر و صدا اختلاف خیلی بیشتر در کیفیت تماس از هدست های بلوتوث ما بررسی نشان داد. در حالی که برخی از هدست ثابت می شود قادر به حذف تقریبا همه از صداهای پس زمینه، هدست های دیگر به سختی بهتر از 50 درصد نمره پایه ما در هنگام صحبت کردن به طور مستقیم به تلفن انجام شده است. اگر شما را دوست ندارند تکرار خودتان، شما باید یک هدست با امتیاز 90 درصد و یا بالاتر را انتخاب کنید.
در نهایت، آزمون سوم انجام برای ثبات و راحتی از سبک پوشیدن هدست بود. آسایش یک ویژگی حیاتی است، اما آن را نیز بسیار ذهنی. با این حال، ثبات یک هدست یک جنبه از راحتی که می تواند مورد آزمایش قرار است، به عنوان آن را به نقطه حمایت عینی و تعادل مربوط. برای تست ثبات، ما به سادگی انجام تعدادی از فعالیت های شدید در حالی که پوشیده هدست - تکان دادن و تکان سر ما، به آرامی آهسته دویدن، و jaunting بالا و پایین پله. نه تنها ما توجه داشته باشید زمانی که هدست سقوط کردن است، اما ما همچنین اشاره کرد که تنظیمات مورد نیاز بود.

چند هدست بلوتوث را تکان نمی در همه، که به معنی شما می توانید انتظار آنها را می پوشند طریق تقریبا هر کار بدون نیاز به ایجاد تنظیمات. ترین هدست های بی سیم مورد نیاز برخی از تنظیمات، و برخی از هدست به راحتی تکان داد شل. یک هدست بلوتوث با ثبات و امن یک هدست راحت است، چرا که شما می توانید آن را در طول روز کاری خود را بدون هیچ گونه نگرانی که سقوط خواهد کرد و یا نیاز به تنظیم می پوشند.

بالا نظرات ده به دنبال، در صورت امکان، برای ارزیابی تمام محصولات و خدمات در دست در آزمون است که شبیه سازی به عنوان نزدیک که ممکن است تجربه از یک مصرف کننده معمولی است. ما در هدست در مقایسه ما یا در وام از شرکت و یا از طریق خرید خرده فروشی دست آمده است. تولید کنندگان هیچ ورودی و نفوذ خود را روش تست ما روش ارائه شده به هر یک از آنها در جزئیات بیشتری داشتند و نه بود از طریق خواندن بررسی های ما در دسترس است. نتایج ارزیابی های ما در پیش از انتشار به شرکت ارائه نشده است.

طبقه بندی: مقالات هندست فری بلوتوث،
پرفروش ترین ها: روش تست کردن هدست بلوتوث، چگونه بفهمیم کدام هدست بلوتوث، چرا باید هدست بلوتوث بخریم، راهنمای تست کردن هندزفری بلوتوث،
پیشنهادات ویژه ما به شما: هنزفری بلوتوث، ست کردن لباس با هندزفری بلوتوث، استفاده از هندزفری بلوتوث در هنگام رانندگی، هدفون، هندزفری بلوتوثی، قیمت هدست بلوتوث، هندزفری بلوتوث بلودیو، خرید هندزفری ارزان،
[ شنبه 29 آبان 1395 ] [ 09:11 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره فروشگاه هندزفری بلوتوث روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود یا از طریق پیامک به 50002030235 سایت هندزفری بلوتوث مشکلات خود را بپرسید

فروشگاه اینترنتی هندزفری با سیم و بدون سیم و هدفون بلوتوث

خرید اینترنتی سریع و مطمئن از مجموعه فروشگاه های میهن استور
titebazar.ir فروشگاه مرکزی شرکت

پشتیبانی 24 ساعته فروشگاه در تلگرام : 09353877793
نظر سنجی
در هنگام خرید هندزفری بلوتوث بلودیو چه چیزی بیشتر مدنظرشماست

آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
چاپ این صفحه
 
 
هندزفری بلوتوث مینی بلودیو

قیمت: 39/000 تومان
 
 

هدست بلوتوث جیبی

قیمت : 49/000 تومان

 
 

هدست بلوتوث الی جی دور گردنی

قیمت : 59/000 تومان

 
 

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 
 


هندزفری بادیگاردی

قیمت : 25/000 تومان

 
هدفون بلوتوث بیتس

قیمت : 69/000 تومان

 خرید هندزفری زیپ

هندزفری طرح زیپ zip

قیمت: 24/800 تومان
  ام پی تری پلیر بی سیم

MP3 Player بی سیم

قیمت: 26/000 تومان

 
 خرید هدفون بیتس

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 هدفون بیتس اصل

هدفون بیتس سول اچی دی solo hd

قیمت : 25/000 تومان

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات