فروشگاه اینترنتی هندزفری بلوتوث
اوج زیبایی در کنار کیفیت با کوچکترین هندزفری بلوتوث جهان
در این مقاله بسیار خوب و زیبا که از چندین مقاله انگلیسی گرفته شده است شما با هدست بلوتوث و کارایی ان اشنا می شوید و در پایان پیشنهاد شگفت انگیز خرید هنزفری بلوتوس بلودیو را خواهید دید
 ما این هدفون بلوتوث ارزان تست شده و واقعا دور توسط صدای خود را دمیده شد
 تیم تراکم خودی می نویسد در مورد چیزهایی که ما فکر می کنم شما می خواهم. کسب و کار خودی است مشارکت وابسته بنابراین ما ممکن است یک سهم از درآمد حاصل از خرید خود را دریافت.

هدفون Bluedio M2 وزن در 16 گرم، کمی سنگین تر از ارائه استاندارد اپل در 12 گرم، منعکس کننده ساخت و ساز جامد است. اگر چه هدفون کمی پیازی هستند این را می توان از نظر عملکرد را نادیده گرفته. واحد کنترل به نظر می رسد بزرگ در عین حال، شگفت آور، آن را در راه در حالی که در حال اجرا می کنید، و احساس قابل توجهی کابل تخت اتصال دو هدفون احساس می کند نشانی از یک کار خوب از جلوگیری از tangling کابل بدون انتقال سر و صدا کابل.

در یک هفته آزمایش پلاستیک براق است هیچ مشکلی وجود ندارد در حالی که به عنوان اصحاب رانندگی روزانه من، ایستاده تا به خوبی به  روزانه رفت و آمد و که در اطراف در یک ماشین پرتاب شده نشان داده است. تنها نگرانی جزئی کلاه برای پوشش پورت USB، است که از طریق تنها یک کانکتور کوچک متصل شده و به نظر می رسد در معرض ابتلا به شکستن رایگان است.
   نگاهی به یک جستجوی سریع برای هدفون بلوتوث در آمازون  متوجه خواهید. مارک یا "Qy7" یا "Qy8،" حداقل از ده ها جفت جداگانه فروخته که همه نگاه همان است، همه برای ارزان، و تمام از شرکت (عمدتا چینی) است که شما احتمالا هرگز شنیده وجود دارد.  آنها همچنین  محبوب است. آمازون آنها را ترویج به طور منظم، آنها اغلب در معاملات سایت های ذکر شده، و حدود دو میلیون نفر فیلم ها در مورد آنها را به یوتیوب ارسال داشته اند. یک جفت از Soundpeats، مبتکر آشکار از این دسته، در حال حاضر دارای بیش از 11،400 بررسی کاربران در آمازون است.  با این حال، حتی با آن کلمه بسیار از دهان تقویت از Qy7 ​​و خود را پیگیری توجه کمی از رسانه های بزرگتر شده اند.  آن را به طور طبیعی سخت به اعتماد هیچ نام مارک های که در بسیاری از موارد، وب سایت های را ندارد، و تنها به نظر می رسد در نمای سایت  وجود دارد. یک راحتی خاصی در کمپین های تبلیغاتی وجود دارد.  بنابراین،، من تصمیم گرفت تا در یک جفت از Qy8s برای خودم به ارمغان بیاورد. ساخته شده توسط QCY، آنها هزینه 15 $ به عنوان این نوشته، و وعده "سی دی کیفیت صدا استریو است."

راه اندازی و جفت شدن ساده بودند با کد وارد شود. فقط دکمه پاور را فشار دهید، برای یک لحظه صبر کنید و از آن است. حجم را می توان از طریق یک دکمه تنظیم صدا تنظیم اما من می خواهم چیزی بزرگتر برای کنترل دقت بیشتر و فضای قطعا بیشتر بین صدا را به بالا و عملیاتی / روشن و خاموش کنترل قدردانی کرده اند. بیش از یک بار من موفق به خاموش کردن هدفون به جای تنظیم حجم، و یا حتی بدتر تغییر زبان سهوا! زبان را می توان با نگه داشتن حجم بالا و قدرت دکمه به طور همزمان در صورت نیاز تنظیم می شود.

نه شگفت آور با توجه به قیمت، اطلاعیه ها صدای را به Bluedio M2 ساخته شده است اما می توانید به برخی از ناکامی منجر شود. با فشار دادن و نگه داشتن قدرت برای شروع سیری به شما می دهد اعلام کلامی از "شماره گیری صوتی" که گاهی اوقات می تواند استاندارد سیری تن شروع به دلیل تاخیر بلوتوث اجتناب ناپذیر تاخت و تاز کردن. هشدار صوتی نیز یک نشانه کلامی ارائه زمانی که حداقل و یا حداکثر سطح حجم تعیین شده و ارائه یک یادآوری در هر 15 ثانیه زمانی که قدرت کم است، که می تواند و نه مزاحم!
اما میدونی چیه؟ در واقع آنها که بد نیست.


در حال حاضر، آنها را بهترین برداشت اول را ندارد. جفت من در یک جعبه شل و ول مقوا کمی، با هم توسط یک نوار از نوار مزین به عبارت برگزار شد "لذت بردن از آن." برش از طریق که مشاوره حکیم و شما چیزی جز هدفون و هدست مطلع، دو eartips اضافی (یکی کوچک و یکی بزرگ، هر دو لاستیک)، و دفترچه راهنمای عمومی.

از لحاظ فیزیکی، Qy8s بسیار به نوشتن در مورد یا نه. مانند هر جفت دیگر از این، آنها به طور کامل از پلاستیک ساخته شده است. این محصول با هدفونهای بزرگ و عجیب گلابی شکل هستند، و آنها در پایان همه سیاه و سفید غیر جذاب است. آنها نگاه و احساس مانند $ 15 هدفون و هدست، به عبارت دیگر.

رسیدن به جایی که آن تعداد، هر چند، و Qy8s تعجب دلپذیر است. برای نمونه، آنها بینهایت با آسان به جفت به یک دستگاه هستید - فقط پایین نگه داشتن earcup سمت راست تا زمانی که چشمک می زند آبی و اتصال است. آن چه بیشتر را از چند ثانیه، و به یاد داشته باشید Qy8s آنچه که شما با در گذشته زوج است. هر اکوهای مبتنی بر بلوتوث من و چند دور بین بود.

آنها مناسب است، TOO. من قطعا این ماجرا به هدفون بیشتر دلپذیر احساس در گوش من - این نسبتا عمیق در وجود دارد می تواند - اما آنها مهر و موم بسیار تنگ ایجاد کنید. من آنها را برای چند عوارض را گرفت و نه یک بار آنها کاهش است. آنها با یک میکروفون برای گرفتن تماس در IOS و اندیشه آمده، و آنها را کنترل حجم کوچک ساخته شده را به هدست به رادیو است. همه از آن کار می کند. آنها همچنین منزوی تعداد زیادی از سر و صدای خارج، بدون نشت بسیاری از خود، آنها را برای دفتر بزرگ است.

اما صدا. من به زیادی از گوش کرده ام در گوش، بلوتوث، هدفون و ورزش در طول چند ماه گذشته، اما من واقعا شگفت زده اولین بار من Qy8s اخراج کردن بود.

صریحا طبیعی نیست، اما عمیق، قدرتمند، و نسبتا کوچک - برای بی سیم ارزان در گوش، پاسخ باس در اینجا جامد است. MIDS نسبتا واضح هستند، و من هرگز احساس من از دست دادن جزئیات بیش از حد بر روی هر آهنگ. آنها همچنین می توانند با صدای بسیار بلند است. وجود دارد برخی صدای خش خش گاه به گاه در سه برابر کردن (که کمتر به طور کلی تاکید) - و دوباره، این همه نسبی بسیار به خاک ارزان قیمت است - اما به طور کلی این یک پروفایل پر جنب و جوش که برای تلفن های موبایل بهتر از 15 $ جوانه بلوتوث هر گونه حق بودن است.

یک حرکت نزولی در عمر باتری است. Qy8s آخرین حدود 5-6 ساعت در یک شارژ است، که نه وحشتناک است، اما قطعا بزرگ نیست.

دیگر از آن، این بسیار آسان به توصیه به فوق العاده ارزان. اگر که شما، احساس رایگان برای گرفتن غوطه.

ایا به دنبال هندزفری بلودیو مینی هستید پس روی تصویر زیر کلیک کنید تا وارد فروشگاه اینترنتی ان و نحوه خرید ان شوید:

http://handsfreebluedio.shopiranian.ir/wp-content/uploads/blutooth-handsfree-3.jpgدر مقایسه با دیگر هدفون در گوش در نقطه قیمت معادل که دارای صدای مونو ناامید کننده با تولید مثل صدای ضعیف، در Bluedio ارائه صدای استریو و دل انگیز با برخی از پخش صدای عالی. به برخی از مرجع به صدا با کیفیت من آنها را به هدفون بارز ترین در بازار، کسانی که از اپل در مقایسه، و هدفون Bluedio M2 خود را نگه دارید. هر دو، به پاسخ فرکانسی یکسانی از 20 هرتز-20 کیلو هرتز و امپدانس مشابه است.

استریو است که به خوبی بین دو بلندگو با جدایی صدا روشن و مختصر بودن تقسیم می شود. باس در پایین می کند به midranges از خواننده، گیتار، و غیره ولگرد، و وزن به اندازه کافی به شما اجازه می دانید آن وجود دارد بدون گسسته است. میانی برای تلفن های موبایل مانند گیتار و خواننده در سراسر پاک اما فشرده سازی بلوتوث در معرض صدای خش خش در پایان بالا. این قابل توجه ترین در پادکست فشرده و سنگین که در آن "esses" به وضوح مشهود است.
با وجود فشرده سازی بلوتوث صدا است که به خوبی کلی گرد. تست هدفون با آهنگ های شلوغ مانند سپاهی (از Iron Maiden)، Bluedio بیش از شایستگی نگه داشته است. استارت حجم بالا لمس، سخنرانان با صدای بیشتری را نشان داد فعال تر هستند. من نمی شگفت زده می شود اگر یک دوره شکستن در برای این هدفون مورد نیاز بود. گرما به اندازه کافی و جزئیات به شنیدن wailings گیتار Hendrix در افسون کودک بازگشت کمی وجود دارد و عملکرد بسیار در تاریخ همتراز با واحد سیمی در همان قیمت براکت است.

این چیزها با صدای بلند. در حداقل تنظیمات حجم معادل حدود کمتر از نیمی که در هنگام استفاده از آی فون و اپل هدفون در حالی که در حداکثر تنظیمات است خطر ابتلا به آسیب گوش و دلخوری مسافر وجود دارد مشاهده است. در طول فرایند بررسی من شده است گوش دادن به موسیقی به جای توجه به کیفیت صدا و یک نقطه به علاوه بزرگ است.

اثرات کیفیت صدای فشرده سازی بلوتوث در تماس های تلفنی قابل توجه هستند. در طول آزمایش (با آی فون 6 که APTX پشتیبانی نمی کند)، با کیفیت پاسخ معادل است که مشاهده زمانی که پس از آن اتصال از 3G قطره به 2G - نه پایان جهان است اما تا زمانی که شما منحرف به آن استفاده می شود. دریافت کنندگان خوش شانس از تماس من متوجه شدم که کیفیت تماس را خوب بود. که به یک اتصال سیمی، اما لمس دور و با سر و صدای محیط بیشتر تر نیست.
اتصالات ورزشی از Bluedio M2 واقعا نگه داشتن هدفون در محل، به طوری که آنها می توانید به طور تصادفی حذف نمی شود و سه اندازه تفاوت را شامل می شوند. در حالی که احساس مزاحم نیست، چنگ ارائه شده توسط قطعه گوش مشهود است، و من این را در گوش من به مدت سه ساعت بدون ناراحتی بود.

این هدفون واقعا به خود آمده در حالی که در حال اجرا و دوچرخه سواری. تسکین هیچ کابل یا snagging، مالش یا تحت پیراهن من جمع می سازد آن را تمام ارزش در حالی که. هنگامی که کاربر عادت کرده اند به موقعیت دکمه می شود، و با دکمه های نیاز به یک مقدار معقول از فشار به کار، هدفون می تواند به راحتی در حال حرکت دستکاری شده است. من در مورد جستن و یدک کش از واحد کنترل در حالی که در حال اجرا نگران بود، اما خبر خوب این است که پس از اجرا چهار مایل من آن را متوجه حتی یک بار است. سعادت مطلق.

مشخصات Bluedio M2

متاسفانه Bluedio.com یک وب سایت چینی است پس از آن یک مورد از تکیه بر ترجمه گوگل + آمازون + بسته بندی خرده فروشی برای دریافت مشخصات است.

نسخه بلوتوث: V4.1 + EDR
پروفایل های پشتیبانی شده: A2DP، AVRCP، HSP، HFP
درایو: 10mm و Φ
امپدانس: 16Ω SPL: 110DB THD: <0.1٪
پاسخ فرکانس: 20Hz-20KHZ

فاصله عامل: تا 10M
زمان مکالمه: حدود 7hrs
زمان موسیقی: در مورد 7hrs
زمان آماده به کار: در مورد 220hrs
زمان به طور کامل شارژ: حدود 2hrs

اندازه گوشی: 35.8 × 30 × 29.5mm
اندازه بسته بندی: 101 × 47 × 200mm است
وزن گوشی: 16G
در جعبه: Bluedio M2 هدست 1PC کابل شارژ 1PC جوانه گوش 3PC (S، M، L) گوش راهنمایی 1PC کتابچه راهنمای کاربر 1PC

مزایا:

    
جا بزرگ و راحتی.
    
ساخت و ساز خوب، کیفیت و دوام
    
کیفیت صدا در تعادل با ارائه سیمی اپل
    
قیمت بی نظیر

منفی:

    
صدای زمینه محیط در شرایط باد می وزد
    
عدم سر و صدا فعال لغو
    
هیچ وب سایت انگلستان و یا پشتیبانی
    
دستی مبهم

من نمی تواند کمک به هدفون Bluedio M2 تحت تاثیر قرار. عملکرد به دست آمده در نقطه قیمت و راحتی واقعا باعث این brainer هیچ. نه، آنها قابل مقایسه نیستند به هدفون نام تجاری بزرگ گران قیمت، با قیمت های بزرگ خود، اما به عنوان یک مجموعه ای از هدفون های بی سیم صالح با اپل صدا مقایسه این بسیار آمده توصیه می شود.
طبقه بندی: مقالات هندست فری بلوتوث،
پرفروش ترین ها: تست هندزفری بلوتوث، کارایی هندزفری بلودیو، ایا هندزفری بلوتوث بلودیو خوب است،
پیشنهادات ویژه ما به شما: هدست بلودیو، هندزفری بلوتوث بلودیو، خرید هندزفری بلوتوث ارزان، قیمت هندزفری بلوتوث بلودیو، هندزفری بلوتوث ارزان قیمت، راهنمای خرید هندزفری بلوتوث و هدفون بی سیم، هدفون خوب، سایت هندزفری بلوتوث، هدست بیسیم بلوتوث،
[ جمعه 28 آبان 1395 ] [ 07:20 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره فروشگاه هندزفری بلوتوث روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود یا از طریق پیامک به 50002030235 سایت هندزفری بلوتوث مشکلات خود را بپرسید

فروشگاه اینترنتی هندزفری با سیم و بدون سیم و هدفون بلوتوث

خرید اینترنتی سریع و مطمئن از مجموعه فروشگاه های میهن استور
titebazar.ir فروشگاه مرکزی شرکت

پشتیبانی 24 ساعته فروشگاه در تلگرام : 09353877793
نظر سنجی
در هنگام خرید هندزفری بلوتوث بلودیو چه چیزی بیشتر مدنظرشماست

آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
چاپ این صفحه
 
 
هندزفری بلوتوث مینی بلودیو

قیمت: 39/000 تومان
 
 

هدست بلوتوث جیبی

قیمت : 49/000 تومان

 
 

هدست بلوتوث الی جی دور گردنی

قیمت : 59/000 تومان

 
 

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 
 


هندزفری بادیگاردی

قیمت : 25/000 تومان

 
هدفون بلوتوث بیتس

قیمت : 69/000 تومان

 خرید هندزفری زیپ

هندزفری طرح زیپ zip

قیمت: 24/800 تومان
  ام پی تری پلیر بی سیم

MP3 Player بی سیم

قیمت: 26/000 تومان

 
 خرید هدفون بیتس

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 هدفون بیتس اصل

هدفون بیتس سول اچی دی solo hd

قیمت : 25/000 تومان

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات